2016 yılının Aralık ayında kurulan Antirisk OSGB, yetkilendirilmiş birim olma yolunda tüm sorumluluklarını yerine getirerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na başvurmuş olup İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü’nce yapılan denetimin ardından “Yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Belgesi” almaya hak kazanmıştır.Antirisk OSGB 2016 yılından bu yana İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Perakende Sektörü, Gıda, İnşaat, Cam Sanayi, Metal, Ağaç ve Ahşap İşleme gibi bir çok iş koluna yönelik hizmet vermektedir


Deneyimli ve özverili Hekim, Uzman, Diğer Sağlık Personelleri ve tüm ekip olarak canla başla çalışmaktayız.Bünyemizde yer alan Laboratuvar ve Mobil Sağlık Araçlarımızla iş yerlerinize en uygun maliyetle, en güvenli mükemmel ortamlarda Sağlık Tarama Hizmetleri sunmaktayız.
İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili tüm hizmetleri, eğitimleri, ölçüm kontrolleri ve belgelendirmeleri tek bir çatı altında sunmaktayız.


İş Sağlığı ve Güvenliği bir maliyet unsuru değildir. Bizler şirketlerinizin daha kurumsal olması ve çalışanlarınızın da daha güvenli çalışmasını sağlamaktayız. Bunu yaparken sizlerle tam bir işbirliği içinde yasal yükümlülükler, önlemler alarak oluşabilecek tüm riskleri ortadan kaldırıyoruz.
O yüzden ANTİRİSK varsa RİSK yoktur diyoruz...